توزیع کننده مجاز اداره کل تجهیزات پزشکی ایران

درباره ما

شرکت تاراز طب پویا فعالیت خود را در زمینه پخش و توزیع انواع اقلام آزمایشگاهی، بیمارستانی، فراورده های تشخیص طبی، هتلینگ و … را از سال 1396 با نگاهی کارشناسانه و هوشمند در حوزه واردات، فروش، خدمات و پشتیبانی در جهت رفع نیازهای آزمایشگاهی و پزشکی ، با کادری مجرب آغاز نموده است.

شرکت تاراز طب پویا با افتخار آمادگی خود را در جهت همکاری با آزمایشگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها اعلام می دارد.

مشتریان

شرکت طب پویا عرضه کننده تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی و تشخیصی ، بیمارستانی ، دندانپزشکی با هدف توزیع محصولات با کیفیت امروز طیف وسیعی از مراکز درمانی و کلینیک‌های تخصصی و بیمارستان های سطح استان را تحت پوشش محصولات خود قرار داده است.

ارتباط با مشتری

به دست آوردن رضایت مشتریان از مهمترین اهداف ماست. در این راستا اقدام به ایجاد واحد ارتباط با مشتری نموده ایم تا بتوانیم با مشتریان محترم شرکت طب پویا ارتباط دوسویه برقرار نماییم.

پشتیبانی

شرکت طب پویا با استفاده از مسئولين فني ماهر و با تجربه، کليه خدمات مشاوره خرید انواع تجهیزات و اقلام مصرفی پزشکی، برگزاري دوره هاي آموزشي و تخصصی تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی و دندانپزشکی را در صورت نياز بر عهده می گيرد.

خدمات

خدمات شرکت طب پویا شامل توزیع انواع تجهیزات پزشکی مصرفی و آزمایشگاهی و بیمارستانی ، برگزاري دوره هاي آموزشي تخصصي ، ارائه خدمات مشاوره اي فني و تخصصي، برگزاري سمينارها و کنگره هاي تخصصي و فني است.

لینک های مرتبط

اداره کل تجهیزات پزشکی

جستجو در سایت